• Nytt Boende
  • Hemma hos
  • Inredning
  • Hus & Hem
  • Trädgård
  • Våra Mässor
  • Annonsera
  • Kontakt
  • Arkiv

VI ÄR

Nytt Boende
& AdHome

Vi som ligger bakom Nytt Boende heter AdHome,
ett nystartat bolag med bas i Kalmar, som skapar och ger ut tidningen både i tryckt och digital form. Förutom att vi gör läsvärda magasin arrangerar vi även välbesökta mässor i form av bomässorna och energimässan.  
Kontakta oss gärna om du vill veta mer!

Sophia Magnusson

Ansvarig utgivare & VD
sophia@nyttboende.se
070-492 66 54

Atchara Fajersson

Grafisk form
info@adshara.se

Annie Skarpnord

Redaktör & Content Creator
annie@nyttboende.se
073-9106529

Emilia Thor

Projektledare & Skribent
emilia@alarmstreet.se
072-050 94 36

Atchara Fajersson

Grafisk form
atchara@alarmstreet.se

Sophia Magnusson

Ansvarig utgivare / vd
sophia@alarmstreet.se
070- 492 66 54

Therese Thomsson

Medierådgivare
therese@alarmstreet.se
076-816 13 89

Helen Berglund

Medierådgivare
helen@alarmstreet.se
070-340 90 53

Linn Lindsäth

Medierådgivare
linn@alarmstreet.se
076-697 53 88

 
KONTAKT

 

Alarmstreet Kommunikation

TRYCK
STIBO

www.alarmstreet.se

Ansvarig utgivare / VD
Sophia Magnusson
0480- 56 85
070- 492 66 54
sophia@alarmsteet.se

Projektledare / Skribent
Maja Olsson
073- 922 67 53
maja@alarmstreet.se

Medierådgivare
Therese Thomsson
076- 816 13 89
therese@alarmstreet.se

Grafisk formAtchara Fajersson
atchara@alarmstreet.se

Medierådgivare
Helen Berglund
070- 340 90 53
helen@alarmstreet.se

Grafisk formStefan Juliusson
stefan@alarmstreet.se